Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda
Hakkımızda
1994 yılında ticari faaliyetine başlayan Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, uzun yıllara dayalı faaliyet konularındaki deneyimlerini kurumsal bağlamda halkımızın hizmetine sunmaktadır.

Politikamız;
Modern ve teknolojik gelişmelere göre donatılmış tesislerimiz, araç ve gereçlerimizle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak, aynı zamanda; teknolojik gelişmeler paralelinde en modern, hijyenik ve yüksek kaliteli hizmet üretimini gerçekleştirip bu hizmeti halkımızın ayağına götürmek temel kalite politikamızdır. Bütün bunları sağlayan ekibimiz içerisinde görevli olan her kademedeki personelimiz; doğru, bilinçli, eğitimli, sorumluluğunu bilen, kendisini yetiştirmiş, öğrenmeye istekli, modern ve dünyayı takip edebilen çalışanlardan oluşmuştur. Şirketimiz bugün olduğu gibi gelecekte de bu vasıflarını devam ettirerek halkımıza vermiş olduğu hizmet kalitesini sürekli arttıracaktır.

Misyonumuz;
Kamu Kuruluşu olmanın verdiği sorumlulukla; her zaman en güvenilir, en modern ve en iyi ürün/ hizmet kalitesini sunan insan odaklı bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz ;
Deneyimli ekibimiz ve paydaşlarımızla işbirliği içerisinde ilçemizde her alanda halkımızın yanında olarak refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak.
 
Faaliyetlerimiz;
* Yemek Üretim Ve Dağıtım Hizmetleri ,
* Cenaze Evlerine Yemek Ve Taziye Hizmeti ,
* Geleneksel Sokak İftarları ,
* Adak-Kurban Satış Ve Kesim Merkezi ,
* Muhtelif Araç Kiralama İşi ,
* Otopark İşletmeciliği ,
* Kentsel Dönüşüm Hizmetleri,
     
İlçemizin kentsel dönüşüm hizmetleri Belediyemizin şirketimize vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, belediyemizin yetkili birimleriyle koordineli bir şekilde yürütülmektedir. 6306 sayılı yasanın söz konusu hükümleri gereğince Bakanlığın vermiş olduğu yetkilerle ilgili olarak Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Meclis Kararına istinaden Gaziosmanpaşa İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (GOPAŞ) yetkilendirilmiştir.
 
 
 

 • BİZİ TAKİP EDİN
 • E-BÜLTEN
 • Duyurularımızdan Haberdar Olmak
  İçin Lütfen Kayıt Olunuz.
 • İLETİŞİM

  • Kazım Karabekir Mah 825 Sk No:20 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
   0212 609 25 25 - 0212 537 62 67
  • Harita
 • SOSYAL MEDYA

  • Bizi Takip Edin...
  • Facebook
Gopaş A.ş Gaziosmanpaşa Belediyesi İştirakidir.